בוטיק יופי המציע מגוון טיפולים ופתרונות בתחום היופי

לפרטים והזמנות:03-7119090

פדיקור מניקור

פדיקור

 

כפות הרגליים שלנו הן איבר קצת מוזנח שלא תמיד יוצא לנו להגיע אליו ולטפל בו כמו שצריך. כאן בדיוק נכנס "פדיקור", מושג לטיני שפירושו טיפוח הרגל. במסגרת טיפול פדיקור מקבלת כף הרגל שלכן תשומת לב מיוחדת ומטרת הפדיקור הוא למנוע מחלות זיהומיות בכפות הרגליים וגם טיפול כף הרגל וציפורני כף הרגל כך שיהיו יפות, נקיות ומטופחות.

בניגוד לכל מיני טיפולים אחרים, שיכולים להיות סיוט של ממש (הסרת שיער בשעווה לדוגמה) טיפול פדיקור הוא טיפול נעים, נוח ומרגיע. מה שהופך אותו לכל כך נהדר זו העובדה שהוא גם תורם רבות לשמירה על בריאות כף הרגל שלך.

קיימים שני סוגי טיפולי פדיקור

1. פדיקור רפואי, המיועד במיוחד לאנשים הסובלים מבעיות כרוניות שונות בכפות הרגליים. מסירה אשת המקצוע המטפלת עור יבש ומת שהצטבר סביב האצבעות ובכף הרגל וכמו כן מטפלת ביבלות או כל מיני נזקי עור אחרים כגון ציפורן חודרנית, פטרת, ועוד. פדיקור רפואי חשוב לעבור רק אצל אשת מקצוע מוסמכת, מכיוון שהטיפול כולל שימוש בכלי עבודה חדים שחשוב שיהיו סטרילים ולא פחות חשוב לדעת איך משתמשים בהם. מעבר לכך כולל הטיפול שיוף של הציפורניים, הוספת לחות לכף הרגל, קיצוץ ציפורניים ועוד.

לא באנר כדי להציג

2. פדיקור קוסמטי הכולל פחות התעסקות בפן הרפואי של כף הרגל ושם יותר דגש על המראה. גם בפדיקור קוסמטי יוסר עור יבש ומת מכף הרגל ואזור האצבעות, ייערכו לך פילינג, קציצת ציפורניים, שיוף וכמובן גולת הכותרת – מריחת לק על פי בקשתך.

 

מה זה מניקור?


טיפול מניקור נועד לטפל ולטפח את כפות הידיים בכלל עם דגש על ציפורני כפות הידיים בפרט.

במסגרת הטיפול מסירים עור יבש ומת מסביב לאצבעות כפות הידיים, משייפים וקוצצים את הציפורניים, מורחים לק, מעסים את כפות הידיים, מעשירים את הלחות באזור וכמובן במידה וזה רצונך – מקשטים את ציפורניך בדרכים שונות כגון – בניית ציפורניים, קישוטי ציפורניים, ועוד.

גם כאשר את בין טיפולי מניקור כדאי לך להמשיך לטפח את כפות הידיים בבית ולערוך לעצמך טיפול מניקור בעצמך, זאת באמצעות הוספת לחות לעור כף היד, שיוף הציפורניים ועוד.

קיימים שני סוגי מניקור בולטים

1. מניקור רטוב – טיפול הכולל תהליך השרייה של כף היד בקערה עם מים?
2. מניקור יבש – שבמסגרתו לא משתמשים במים בכדי לסלק את העור המת ולרכך את העור, אלא משתמשים בחומר מרכך עור.

 


 

טואול - בניית אתרים