בוטיק יופי המציע מגוון טיפולים ופתרונות בתחום היופי

לפרטים והזמנות:03-7119090

מכונות שיזוף

ההתפתחות הטכנולוגית של שיזוף מלאכותי הולכת ונהיית נפוצה עם הזמן. באמצעות שיזוף מלאכותי ניתן להשיג את אותה התוצאה של שיזוף טבעי, ואף טובה בהרבה, כמובן מבלי לסבול שעות מול השמש. שיזוף באמצעות מכונות שיזוף נעשה בשכיבה או בעמידה. מדובר בתהליך של מספר דקות, בהתאם לסוג העור של המטופל, אשר בסופו העור מקבל גוון אחיד ועמוק של שיזוף, בהתאם לדרישתו.

מיטת שיזוף היא האופציה היעילה והמהירה לשיזוף העור מבלי לבלות שעות מיותרות על שפת הים או הבריכה. אך גם כאן יש לדעת איך לעשות זאת בצורה הנכונה . איך להכין את גופנו, איך לשמור על אחידות גוון וצבע וכמה זמן כדאי להקדיש לזה.

עובדות "הידעת" על מכונות שיזוף

אם אתם חושבים שאתם יודעים הכל על מכונות שיזוף ומה שבניהם, תנו לנו להפתיע אתכם עם שתי עובדות מעניינות על מכונות שיזוף:

קצת היסטוריה – מכונות השיזוף הגיעו בפעם הראשונה לצפון אמריקה בשנת 1978. רק כעבור 10 שנים בערך, הפכו למאד פופולריות באמריקה בלבד. עם הזמן המיטות הפכו לתופעה עולמית! בעקבות הגידול ההולך והגובר במיטות השיזוף, אין זו הפתעה כי כוכבי הוליווד גילו מזמן את הפונציאל הטמון שבשיזוף עם מיטת שיזוף. אז כשאתם רואים את כוכבי השטיח האדום נוצצים וזוהרים, זכרו- גם אתם יכולים להנות מגוון עור שזוף וזוהר בדיוק כמוהם!

הרבה בריאות – האם ידעתם שהיווצרות ויטמין D3 מתרחשת רק תחת השפעת קרניUV? חשוב להבין כי קרני UV קיימות רק בהיחשפות לאור שמש טבעי או למיטות השיזוף. הויטמין הזה הוא הורמון חשוב מאד לטובת תהליכים שונים בגוף כמו: הודות להיווצרות ויטמין D3 מצטבר סידן בעצמות ובעזרתו הגוף מצליח לבנות עצמות חדשות, לגדול ולגבוה. כמו כן הוויטמין מהווה הגנה על הגוף מפני אוסטיאופורוזיס. לכן, אם אתם רוצים להנות מהיתרונות של השמש בלי החסרונות שעלולים להופיע לטווח הארוך- כנסו לאחת ממכונות השיזוף שלנו ותדעו שאתם שומרים על עצמכם בריאים ושזופים

יתרונות לשיזוף שיזוף מלאכותי בעזרת מיטת שיזוף לעומת שיזוף בשמש

  • שיזוף מלאכותי היא הדרך היעילה והמהירה ביותר להשיג לעורנו גוון חום יפהפה, מבלי לחשוף את עורנו לשמש.
  • השיזוף איננו כואב או מציק, כל שהמטופל עושה הוא לעמוד או לשכב בתוך המיטה למשך זמן הטיפול.
  • באמצעות שיזוף במיטת שיזוף גוון העור יוצא אחיד ושלם, מבלי הסכנה הקיימת בשיזוף טבעי להישרף. השיזוף איננו יוצר אדמומיות על האור, ונעשה בדיוק בהתאם לגוון שנרצה בו.

טיפים לשימוש יעיל ונכון/בריא במכונות שיזוף

  • אין צורך להתכונן לפני פעולת השיזוף במיטת שיזוף אלא רק להקפיד על הזמנים והמרווחים בין פעולה לפעולה , אלו נקבעים בהתאם לתכנית האישית של כל משתזף ומשתזפת במכון.
  • מומלץ למרוח את העור לפני הטיפול בתחליבים ו/או קרמים עשירים בלחות, איכותיים, ללא מרכיבים על בסיס נפט שסותמים את נקבוביות העור.
  • בתום הטיפול חשוב מאוד למרוח את העור בקרם גוף, בכדי לשמור על לחות.
  • הקפידו להתמיד במכון השיזוף עימו התחלתם, על מנת להרגיל את עורכם לשיטה מסויימת וליצור מראה עקבי ואחיד.
  • חשוב להרכיב משקפי מגן בזמן הפעולה על מנת להגן על העיניים . בקשו מהמכון אליו הגעתם משקפי מגן תקינים ונקיים

מיתוסים ושמועות אחרות

ישנם מיתוסים רבים על מיטות שיזוף, 2 מהם מוכרים מאוד לרובנו:

  • בפעולת השיזוף באמצעות מיטת שיזוף לא מקבלים מספיק ויטמין D כמו בשיזוף לאור קרני השמש

דווקא להיפך, מחקרים מראים שגם בשיזוף מלאכותי תוכלו לקבל ויטמין D המסייע בשמירה על המערכת החיסונית, העצמות ומניעת מחלות ולכן כדאי להשתמש גם בימי החורף.

  • שיזוף לאור קרני השמש אפקטיבי יותר

לא בהכרח – אם פועלים לפי ההוראות ותכנית השיזוף שמתאימה לעורכם תוכלו להגיע לתוצאות מעולות ולאפקטיביות מירבית.

טעויות נפוצות – חובה לקרוא

אנשים נוטים לחשוב שעל מנת לקבל עור שזוף ויפה עליהם להגיע בכל יום למכון ולבלות שעות על במכון או לצאת לשמש על מנת לחזק את גוון העור, אך לא כך הדבר – חשוב להבין שהפיגמנט האחראי על הגוון השזוף של עור, המלנין מתחדש מדי 48שעות ולא לפני.  לכן לא צריך טיפול של יותר מ -12 דקות אחת ליומיים תלוי בסוג העור ובוודאי שלא חייב לצאת לשמש בין הטיפולים.

שימוש לא נכון במיטות שיזוף מעבר לתכנית שנקבעה עבורכם עלול לגרום כוויות, אדמומיות בעור ולשאר מחלות עור מסוכנות ולפגוע בריאותכם.

זכרו שעליכם להתמרח בקרם המיועד לשיזוף במכונת השיזוף על מנת לשמור על לחות העור ולמנוע קמטים וכוויות ובנוסף לשמור על גוון אחיד ורצוי.

לסיכום, מיטות שיזוף הינם פתרון נהדר למי שאוהב גוון עור שחום אך אין לו זמן לשבת מול השמש או שלא אוהב יחד עם זאת יש להמנע מפעולות לא נכונות שיכולות 


 

טואול - בניית אתרים